Nawilżacz powietrza – dyfuzor 420ml (3 kolory do wyboru)
Prosimy o wybór koloru podczas składania zamówienia – dostępne opcje to: biały, niebieski lub różowy.
Dane techniczne:
- Moc: 1.5 W
- Wydajność: 40 ml/h
- Pojemność zbiornika: 420 ml
- Czas pracy: do 10 godzin
- Automatyczne wyłączenie: po 3 godzinach pracy
- Zasilanie: przewód USB (w zestawie)
- Bardzo cichy
- Podświetlenie LED: 7 kolorów
- Dostępne kolory: biały, niebieski, różowy
Nawilżacz powietrza to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących optymalnych warunków do życia. Pojemność 420 ml i wydajność 40 ml/h sprawiają, że możesz się cieszyć efektywnym nawilżeniem przez 10 godzin, a każdy oddech będzie pełen świeżości!
Cisza to klucz do zdrowego snu – z nawilżaczem powietrza dźwięki stają się ledwie słyszalne, dzięki ultradźwiękowej technologii. Umieść go w sypialni, biurze lub pokoju dziecięcym, a masz pewność, że komfort i spokój będą Twoimi towarzyszami każdej nocy.
Styl i funkcjonalność w jednym. Dyfuzor nie tylko nawilża, ale i staje się inspirującym elementem Twojego wnętrza. 7 kolorów podświetlenia LED pomoże Ci stworzyć odpowiedni nastrój, transmisując pozytywną energię do Twojego otoczenia.
Możliwość podłączenia przez USB sprawia, że nawilżacz jest niezwykle uniwersalny. Pracując przez 3 godziny z automatycznym wyłączeniem, zapewnia bezpieczeństwo i oszczędność energii. Przyjemność i relaks mogą być teraz na wyciągnięcie ręki!



